O nas

W DADA PRAMS czerpiemy radość z każdego dnia, który poświęcamy dla Was. Pierwszy moment, w którym obejmujesz swojego dziecko, pierwszy uśmiech, pierwszy krok, pierwsze słowo, pierwszy wózek… wszystkie przepiękne chwile, ale także wyzwania, z którymi mierzysz się w zupełnie nowej roli – rodzica. Ciągle szukamy inspiracji z tych wszystkich przebłysków, staramy się, aby Twoje życie było przynajmniej troszkę łatwiejsze i przyjemniejsze. Nazywamy to „POSITIVE THINKING”. Podążaj z nami za swoimi marzeniami i rób to, co daje Ci radość…

Swymi tradycjami sięgamy początku lat dziewięćdziesiątych. Znajdujemy się w pięknym regionie na południu Polski. Produkcja odbywa się w całości w naszej firmie, przez co mamy pełną kontrolę nad jakością naszych produktów. Łączymy zrównoważony rozwój z designem. 

Projektując wózki dziecięce bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem. Muszą one spełniać rygorystyczne normy, które traktujemy tylko jako minimum tego, czego sami oczekujemy pod względem jakości wyrobów dla naszych klientów. Mając świadomość klasy i trwałości naszych produktów oferujemy 3 letnią gwarancję na wszystkie wózki kupione na stronie dadaprams.com.